درباره-ما

درباره ما

درباره ما: شرکت سرای آرامش آریا در سال ۱۳۸۰ به منظور ارائه خدمات نوین پرستاری و توانبخشی به بیماران و سالمندان در منزل با مدیریت آریا آذری علیرغم مشکلات زیاد فعالیت خود را آغاز کرد و پس از ۴ سال تلاش موفق شد تأییدیه خود را از سازمان بهزیستی کل کشوری دریافت نماید.
این شرکت با نگاهی نو و دیدی به آینده و ارائه خدماتی نوین موفق شد با ارگان‌ها و نهاد‌های مختلفی از جمله مجلس شورای اسلامی و بنیاد شهید و نیرو های مسلح و … همکاری نماید و از آن تاریخ موفق شد سالیانه بیش از ۳۰۰ سالمند و بیمار را تحت پوشش خود داشته داشته باشد.
دیدگاه کلی مدیریت و کارکنان این شرکت در ارائه خدمات همان نگاه به پدر و مادر خود می‌باشد.

مجوزها و گواهینامه ها

 

اهداف-ما

اهداف ما

از آنجا که یکی از موارد مهم و و مشکلات خانواده‌های دارای پدر و مادر سالمند، حفظ و ایجاد آرامش و رسیدگی مناسب به ایشان در منزل است. این شرکت حدود 25 سال پیش به همین منظور تأسیس و فعالیت خود را شروع کرد.

مأموریت ما

در راستای رسیدن به اهداف شرکت یکی از مهم‌ترین گزینه‌های تحقق اهداف شرکت سرای آرامش آریا داشتن کادری دلسوز و مجرب می‌باشد. که بتواند در منزل سبب آرامش و آسایش نیازهای جسمی و روحی و روانی سالمند شود. انتخاب نیروهای انسانی مناسب و دلسوز یکی از اهداف این شرکت می‌باشد.

چشم‌انداز ما

هدف این شرکت به منظور بالا بردن کارایی و کیفیت خود و برآوردن کلیه‌ی نیازهای سالمندان و بیماران عزیز در منزل اعم از ارائه خدمات پزشکی (اورژانسی)، پرستاری و دارویی و آزمایشگاهی و تهیه تجهیزات پزشکی و توانبخشی در منزل است. یکی از چشم‌اندازهای ما مشاوره‌های پزشکی و بیمارستانی برای خانواده‌های محترم در کلیه‌ی امور در جهت بستری در بیمارستان‌های مناسب و استفاده از پزشکان متخصص است به منظور ارائه بهترین کیفیت به سالمندان و خانواده محترم است.

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.