نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران

باگذر زمان و افزایش سن اشخاصی به نگهداری ومراقبت بیش‌تری احتیاج پیدا می‌کنند. عزیزانمان که در گذشته امور شخصی خود را به تنهایی انجام می‌دادند. اما امروز جهت انجام کار‌های شخصی خود نیاز به کمک دارند. حتی گاهی اوقات سالمندان علاوه بر مراقبت و نگهداری در روز، احتیاج به نگهداری درشب هم پیدا می‌کنند. هم چنین اعضای خانواده نیز کار و برنامه شخصی خود را دارند. و به دلایلی مانند: مسافت طولانی،مشغله کاری، تحصیل، خانه‌داری و… از عزیزان خود را ندارند. با استفاده از خدمات پرستاری شبانه روزی دیگر جای هیچ نگرانی و دغده ای برای شما عزیزان وجود ندارد. شما عزیزان با استفاده از خدمات پرستار سالمند حتی مواقعی که در منزل حضور ندارید،  می‌توانید از بابت آسایش و امنیت عزیزانتان خیالتان راحت باشد. شما عزیزان برای استخدام نگهدار سالمند می توانید با موسسه ی سرای آرامش آریا تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت به درخواست شما عزیزان رسیدگی می کنند و فردی متخخص و با تجربه را به محل سکونت شما عزیزان اعزام می کنند.

خدمات پرستاری سالمند شبانه روزی در منزل

در برخی موارد سالمندان از لحاظ جسمی سالم بوده و تنها به یک همدم نیاز دارند. و در انجام امور روزانه با آن‌ها همراه شود. اما برخی سالمندان که به بیماری مبتلا هستند و احتیاج به نگهداری ومراقبت ویژه دارند. در هر شرایطی آرامش آریا خدمات پرستار شبانه روزی ارائه می‌کند. نوع خدمات متفاوت، عامل تعیین کننده جهت قیمت نهایی است.

نگهداری از سالمند در منزل شبانه روزی

سپردن نگهداری از سالمند شبانه روزی در تهران به پرستار سالمند باعث افزایش کیفیت زندگی این افراد می‌شود. پرستار سالمند، تمام توجه خود را بر روی سالمند معطوف کرده و از انزوا و گوشه‌گیری جلوگیری می‌کند. کمک در انجام کارهای شخصی، آماده کردن غذا متناسب با رژیم سالمند، داشتن برنامه جهت مصرف دارو‌ها، همدلی، همراهی جهت حضور در دورهمی‌ها، توجه به سلامتی و هم چنین انجام تمرینات جهت بازگشت سلامتی سالمند، مقداری ازوظایف پرستارسالمند است. استخدام مراقب سالمند در منزل شبانه روزی باعث احساس رضایت و هم چنین حفظ اعتماد به نفس و استقلال سالمندمی شود.

خدمات سالمند در منزل

همه اشخاص باید به صورت ماهانه و یا سالانه جهت اطمینان از سلامتی  چکاپ شوند. گاهی اوقات نیز انجام آزمایش مانند دستور ضروری از طرف پزشک است. انجام تزریق سرم و دارو، نمونه گیری و انجام آزمایشات و فیزیوتراپی و.. از جمله خدماتی است که توسط شرکت سرای آرامش آریا به شما عزیزان ارائه می شود.از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آزمایش در منزل

اعزام پزشک در منزل

انجام تزریقات در منزل

 

 

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x